projektpraca.eu

Technik - informatyk serwisu urządzeń biurowych

P.H.U. KOPI SERWIS PIOTR WALAS
  • Dodano: 11 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Usuwanie problemów informatycznych związanych z drukiem i skanowaniem Naprawy i serwis urządzeń biurowych u klienta Dojazd do klienta na obsługiwanym obszarze Polski Dostarczanie materiałów eksploatacyjnych Instalowanie nowych urządzeń w sieci komputerowej Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Raportowanie wykonanych zleceń do koordynatora serwisu Oferujemy: Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie Umowę o pracę, stałe wynagrodzenie plus premię Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy) Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach technicznych oraz handlowych Koleżeńską i pozytywną atmosferę pracy

Wymagania

Doświadczenia w pracy w branży urządzeń drukujących lub kopiujących Minimum średniego wykształcenia technicznego informatycznego, elektronicznego lub mechanicznego Znajomości sieci LAN/WLAN i urządzeń sieciowych Znajomości obsługi systemów operacyjnych Windows, iOS Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu Rzetelności i sumienność w wykonywaniu obowiązków