projektpraca.eu

Terenowy windykator

Spółka Kielce
  • Dodano: 10 października 2017
  • Ważna do: 21 października 2017

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na w/w. stanowisku są odpowiedzialne.Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnego kontaktu z klientem posiadającym opóźnienie w spłacie zadłużenia, Weryfikację sytuacji finansowej klientów pod kątem zdolności do spłaty zadłużenia, Monitorowanie oraz kontrolę spłat należności, Wsparcie klienta w doborze najlepszych produktów i rozwiązań prowadzących do wyjścia z zadłużenia, Bieżące raportowanie wyników.

Wymagania

Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat B ? warunek konieczny , wysoki poziom kultury osobistej, dyspozycyjność i odpowiedzialne podejście do pracy , nastawienie na realizację wyznaczonych celów Wybranej osobie oferujemy: wynagrodzenie: podstawa + premia, samochód do celów służbowych , przeszkolenie i wparcie w trakcie realizacji zleceń , stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV