projektpraca.eu

Projekt dla osób z orzeczeniem o st. niepełnosprawności

Fundacja Heros
  • Dodano: 10 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros zaprasza do udziału w projekcie pn. ?Czas na działanie? Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W ramach projektu Uczestnicy będą mogli skorzystać bezpłatnie z następujących form wsparcia: -poradnictwa zawodowego, -poradnictwa psychologicznego, -poradnictwa prawnego -pośrednictwa pracy, -szkoleń zawodowych, -staży zawodowych. Projekt skierowany jest do osób: -posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, -w wieku aktywności zawodowej, -zamieszkałych na obszarze województwa lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego, -nieaktywnych zawodowo, w tym bezrobotnych i poszukujących pracy, -których obecny stan zdrowia pozwala na aktywizację społeczną i zawodową.

Wymagania

W projekcie nie mogą brać udziału: -osoby pracujące -osoby uczestniczące w WTZ -osoby zatrudnione w ZAZ Oferujemy profesjonalne wsparcie w aktywizacji społecznej i zawodowej dostosowane do indywidualnych potrzeb Uczestników. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne !!!