Praca w biurze- dołącz do najlepszego zespołu. Czekamy na Ciebie!!!

Biuro BPO
  • Dodano: 09 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Praca z klientem. Ciekawe projekty.. Pon-Piątek. 13 zł podstawa plus prowizja Praca w biurze- dołącz do najlepszego zespołu. Czekamy Na Ciebie!!! Praca przy obsłudze klienta w fajnej przyjaznej atmosferze i świetnym zespole Jesteś pełnym energii kontaktowym człowiekiem? Chciałbyś dołączyc do dynamicznie rozwijającego się zespołu z perspektywami na rozwój ? Jesteś kreatywny, lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania ? Chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia na drodze własnego rozwoju ?

Wymagania

Oferujemy! 13zł podstawa plus premia Warunki zależne od rodzaju projektów, możliwość wysokich zarobków Regularne szkolenia wewnętrzne Kawa i herbata Imprezy integracyjne Chill out room dla całego personelu, Aplikuj poprzez przycisk poniżej!