Terminowa wypłata, stałe godziny, wolne weekendy - kliknij i sprawdź!

Biuro BPO
  • Dodano: 09 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

W branży telemarketingowej działamy już od 10 lat. Aktywnie zajmujemy się telefoniczną sprzedażą produktów i usług a także realizacją projektów ankietowych oraz akcji informacyjnych. Jeśli zależy Ci na rozwoju kompetencji negocjacyjnych, sprzedażowych i pracy w swobodnej atmosferze - poznaj naszą propozycję! Co oferujemy? - gwarantowaną podstawę z godzin, - wysokie prowizje, - profesjonalne szkolenia, - świetną lokalizację - realne możliwości awansu w strukturach firmy, - pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,

Wymagania

Czego wymagamy? - komunikatywności, - wysokiej kultury osobistej, - podstaw obsługi komputera, - pozytywnego nastawienia. Chcesz wiedzieć więcej? Podeślij CV - chętnie Cię bliżej poznamy! W trakcie rozmowy rekrutacyjnej w firmie omówimy wszystkie szczegóły dotyczące projektu na jakim rozpoczniesz pracę i warunków zatrudnienia.