projektpraca.eu

Architekt wnętrz

PCTI
  • Dodano: 09 października 2017
  • Ważna do: 20 października 2017

Opis stanowiska pracy

Opis zadań na stanowisku Dynamicznie rozwijająca się firma z Kielc z ugruntowaną pozycją i wieloletnim doświadczeniem w wyposażaniu wnętrz poszukuje Architekta Wnętrz . Szukamy osoby kreatywnej o dużym wyczuciu estetyki, znającą najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz mebli.

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie w kierunku związanym z projektowaniem wnętrz lub architekturą. - Znajomość programów projektowych 3D ( np. AutoCad, PRO100, lub inny ) - Podstawowa znajomość programów graficznych do obróbki zdjęć i tworzenia grafiki reklamowej ,( np. Corel, Photoshop ) - Umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych, zestawienia ilości materiałów i sporządzania wycen. - Umiejętność wykonywania inwentaryzacji pomieszczeń ( pomiary ) - Wysoka kultura osobista - Samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy, - Prawa jazdy kat. B - Umiejętności techniczne (obsługa poczty, MS Excel,Corel) - Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami Oferujemy: - Oferujemy pracę w kreatywnym zespole młodych osób. - Atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV + zdjęcie + portfolio ( wizualizacje + przykładowa dokumentacja) Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule maila. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)" .