projektpraca.eu

Cieśla, blacharz, dekarz, tokarz CNC i inne

Work Project Group
  • Dodano: 09 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

? Mechanicy ? konserwatorzy (praca zmianowa; stałe zatrudnienie możliwe po 6 miesiącach) ? Tokarz CNC (praca zmianowa, stałe zatrudnienie możliwe po 6 miesiącach; wschodnia Szwajcaria) ? Operator maszyn 3-4 osiowych (praca zmianowa stałe zatrudnienie możliwe po 6 miesiącach; wschodnia Szwajcaria) ? Mechanik precyzyjny na produkcji części maszyn (praca zmianowa, stałe zatrudnienie możliwe po 6 miesiącach; wschodnia Szwajcaria) ? Cieśla/dekarz /blacharz (czasowe, ale długoterminowe zlecenia, niemieckojęzyczna Szwajcaria) ? Monterzy urządzeń sanitarno-grzewczo-wentylacyjnych (czasowe, ale długoterminowe zlecenia, niemieckojęzyczna Szwajcaria)

Wymagania

Oczekujemy: ? Doświadczenia w branży ? Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego ? Mile widziane doświadczenie zdobyte w Niemczech, Austrii bądź Szwajcarii ? Prawo jazdy i samochód mile widziany ? Ubrania robocze mile widziane Oferujemy następujące stawki: mechanicy: 26-30 CHF brutto/h plus dodatki zmianowe oraz za nadgodziny cieśla/blacharz/dekarz: 33-38 CHF brutto/h Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, jak również świadectw pracy, świadectw/dyplomów ukończenia szkół, kursów, uprawnień itp. na adres mailowy rekrutacja@workprojectgroup.pl w temacie proszę wpisać Szwajcaria oraz stanowisko, na które Państwo aplikujecie.