projektpraca.eu

Praktykant/-ka w dziale rekrytacji

Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 października 2017
  • Ważna do: 30 października 2017

Opis stanowiska pracy

Do zadań praktykanta należeć będzie: - Redagowanie i publikowanie ogłoszeń, - Przeprowadzanie selekcji aplikacji, - Organizowanie spotkań z kandydatami, - Udział w spotkaniach rekrutacyjnych. Oferujemy: - Zdobycie cennego doświadczenia na bezpłatnych praktykach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Referencje po odbyciu praktyk, oraz rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska asystenckie w Działach HR, - Praca w miłej i kameralnej atmosferze.

Wymagania

Czego oczekujemy? - Student lub absolwent - mile widziani studenci/absolwenci kierunków psychologii, zarządzania, socjologii, pedagogiki, - Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji, - Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Umiejętność pracy pod presją czasu, Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu - elastyczny czas pracy, Oferta dotyczy praktyk bezpłatnych.