projektpraca.eu

Brygada budowlana

Castle
  • Dodano: 08 października 2017
  • Ważna do: 30 listopada 2017

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana prowadząca roboty na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych pracowników, brygad budowlanych w zawodach: murarz, zbrojarz, cieśla, betoniarz, tynkarz, monter gk, hydraulik do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Zakres wykonywanych prac: murowanie, tynkowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie, wstawianie okien i drzwi, montaż ścian Gk, docieplenia , rozbiórki, montaż instalacji wod-kan oraz inne prace ogólnobudowlane. Oferujemy: - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie, - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności).

Wymagania

Wymagana sumienność, rzetelność w pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, brak nałogów, mile widziana znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w zawodzie.