projektpraca.eu

Kelner/kelnerka

Restauracja
  • Dodano: 06 października 2017
  • Ważna do: 18 października 2017

Opis stanowiska pracy

Restauracja John Burg w Galerii ECHO poszukuje energicznych osób do współpracy. Jeżeli jesteś uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony, dyspozycyjny i lubisz pracę z ludźmi prześlij CV ze zdjęciem i zacznij pracę w naszym zespole. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie + premie, - elastyczne godziny pracy, - możliwość rozwoju, - szkolenie za które otrzymasz wynagrodzenie, - posiłki pracownicze w korzystnej cenie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U, z 2016 poz. 922). Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest North Food Polska S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy al. Solidarności 36. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wymagania

Jedyne czego wymagamy to: - książeczka sanepidowska, - aktualne badania.