projektpraca.eu

Kierownik robót / Inżynier budowy

HSD ARROW
  • Dodano: 04 października 2017
  • Ważna do: 28 października 2017

Opis stanowiska pracy

Firma developerska działająca na terenie Kielc i Krakowa poszukuje Kierownika robót. Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: współpracę z Kierownikiem budowy, koordynację prac podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu. Koordynację oraz nadzór poszczególnych etapów realizacji budowy w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogram, terminowość, oraz jakość wykonania. Raportowanie z przebiegu oraz realizacji prac, rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo. Doświadczenie w pracy na budowie. Dobra znajomość programu AutoCad. Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole. Prawo jazdy kat. B Naszym pracownikom oferujemy: Pełną wyzwań pracę, możliwość stałej współpracy z firmą, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego. Możliwość dalszego awansu, dużą samodzielność w działaniu. Praca na terenie Krakowa