projektpraca.eu

Technolog z językiem angielskim

Adecco Poland
  • Dodano: 04 października 2017
  • Ważna do: 18 października 2017

Opis stanowiska pracy

-Projektowanie i opracowywanie dokumentacji rysunkowej i technologicznej, -Sprawne przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działów, -Opracowywanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, -Bieżąca obsługa technologiczna zleceń produkcyjnych, -Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, -Udzielanie konsultacji technicznych z zakresu oferty firmy, -Tworzenie oraz modyfikacja kart technologicznych.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne, -Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, -Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz biegła znajomość programu AutoCad, -Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, -Doświadczenie w projektowaniu stolarki okiennej i drzwiowej, -Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technologicznych. Miejsce pracy: Włoszczowa. Oferujemy: -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; -Możliwość rozwoju zawodowego; -Udział w szkoleniach dokształcających; -Wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku.