projektpraca.eu

tłumacz języka japońskiego

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 03 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

? tłumaczenia ustne i pisemne z języka japońskiego na język polski (i odwrotnie). ? tłumaczenia z języka angielskiego na język japoński lub polski

Wymagania

? wykształcenie wyższe kierunkowe, ? bardzo dobra znajomość języka japońskiego ? co najmniej dobra znajomość języka angielskiego ? dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ? samodzielność oraz dobra organizacja pracy, ? zaangażowanie, ? chęć nauki i rozwoju zawodowego, ? umiejętność pracy w zespole. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2014 roku, poz.1182 z późniejszymi zmianami). Informujemy, że dokumenty aplikacyjne będą przechowywane w siedzibie firmy przez okres 6 miesięcy. Po upływie tego okresu dokumenty aplikacyjne będą niszczone