projektpraca.eu

Specjalista ds. przygotowania produkcji

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Przygotowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych w porozumieniu z kierownikiem projektu, Uzgodnienia z Inwestorem/Zamawiającym, Wsparcie kierownika projektu w zakresie formalnej realizacji kontraktu, Opracowanie zapytań ofertowych, Dokonywanie wstępnej selekcji ofert dostawców i podwykonawców wraz z przeprowadzeniem negocjacji, Przygotowywanie projektów umów lub zleceń, Kontrola faktur przychodzących, Przygotowywanie sprawozdań z zakresie wykonywanej produkcji oraz informacji w toku budowy

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: Wykształcenie wyższe techniczne kierunek budownictwo; Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Komunikatywność i umiejętność budowania relacji, warunek konieczny; Dobra znajomość programu Norma; Dobra znajomość programu AutoCad; Dobra organizacja pracy własnej skrupulatność; Myślenie analityczne; Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia Pakiet świadczeń dodatkowych Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Możliwość awansu; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Dużą indywidualność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.