projektpraca.eu

Praca w biurze -telefoniczna obsługa klienta

Call&More
  • Dodano: 02 października 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Prosta praca w dowolnym wymiarze godzin, zgrany zespół i zdrowa atmosfera, na indywidualnych warunkach. Nie sprzedajemy garnków, umów abonenckich, nie umawiamy spotkania na pokazy kulinarne - Nasze projekty są sensowne i przyjemne. Proponujemy: ? Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa zlecenie podstawa 13 zł brutto + wysokie prowizje bądź umowa o pracę po okresie próbnym na 3/4 etatu - wynagrodzenie 1500 brutto + prowizja) ? Grafik dopasowany do planów zajęć ( możesz pracować 2/4/6 bądź 8 h dziennie) ? Praca w renomowanej i stabilnej firmie, dla Grupy LuxMed - będącej liderem w swojej branży; ? PRACOWNICZA KARTA RABATOWA (zniżki w restauracjach, klubach, punktach ksero, siłowni) ? Idealna lokalizacja - tuż przy twojej uczelni; ? Dodatkowe benefity ( strefa relaksu, zwrot kosztów KKM); ? Szeroki wachlarz szkoleń; Do Zadań należy: ? Obsługa telefoniczną oraz mailową zapytań ze strony Klientów zainteresowanych podjęciem współpracy; ? Informowanie o grafiku lekarzy, dostępności placówek na terenie Polski

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą: ? Potrzebującą pracy w niestandardowym wymiarze godzin ? Optymistycznie nastawioną do życia; ? Lubiącą rozmowy z innymi ludźmi i mającą dobrą dykcję; Zapraszamy do wysłania CV