projektpraca.eu

Elektromonter

Przedsiębiorstwo Elektromontażowe
  • Dodano: 26 września 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Budowy na terenie całej Polski-delegacja Zakres obowiązków: -Wykonywanie prac montażowych i demontażowych rozdzielni, oświetlenia, tras kablowych SN,nN wraz z osprzętem. -Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy. -Przygotowanie do wyjazdów służbowych. Oferujemy: -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. -Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie zawodowe - preferowane kierunki elektryczne, elektroenergetyczne oraz pokrewne. -Wiedza z zakresu elektrotechniki, energetyki, obsługi i utrzymywania urządzeń elektroenergetycznych. -Uprawnienia SEP. -Stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości powyżej 3 m, i w zmiennych warunkach atmosferycznych (mile widziane). -Gotowość do wyjazdów służbowych. -Prawo jazdy kategorii B.(mile widziane).