projektpraca.eu

Ksiegowy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K.
  • Dodano: 26 września 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Angloville ? jedna z najbardziej innowacyjnych firm edukacyjnych w Europie z kieleckimi korzeniami, obecna na pięciu rynkach europejskich i stale współpracująca z największymi globalnymi markami w obszarze szkoleń językowych dla kluczowych pracowników. Na każdym z obecnych rynków Angloville tworzy ?wioski językowe?, do których zaprasza native speakerów języka angielskiego z całego świata, pod okiem których klienci Angloville przełamują bariery w mówieniu po angielsku. Co roku Angloville ma przywilej pomagać tysiącom kursantów. Ponadto Angloville to: ? jeden z największych organizatorów programów immersji językowej w Europie, ? polska marka stawiająca na innowację w edukacji, ? ambitny zespół, wśród którego spotkasz osoby z latami pracy dla firm Fortune 500 z Londynu, Sydney, Wiednia i Budapesztu, ? młode, dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy, ? marka obecna w pięciu krajach i dalsza ekspansja międzynarodowa, ? atrakcyjne warunki zatrudnienia + umowa o pracę. Księgowy Miejsce pracy: Kielce Region: świętokrzyskie Poszukujemy entuzjastycznej, wykazującej determinację i chęć rozwoju osoby, która dołączy do międzynarodowego, globalnie myślącego zespołu Angloville. Praca na pełny etat w biurze przy ul. Św. Leonarda w Kielcach Zakres odpowiedzialności na stanowisku: ? prowadzenie pełnej księgowości (SYMFONIA, ENOVA) ? obsługa firmy w zakresie płac i ZUS (PŁATNIK) ? nadzór nad rozrachunkami z kontrahentami

Wymagania

Wymagania: ? minimum średnie wykształcenie ? minimum 3 letnie doświadczenie w pełnej księgowości ? znajomość programów SYMFONIA, ENOVA, PŁATNIK ? dobra znajomość ustawy o rachunkowości, podatku dochodowym i innych przepisów niezbędnych do prowadzenia pełnej księgowości ? wzorowe zdolności organizacyjne, ? duża zdolność do adaptacji do nowych warunków, ? chęć wzięcia odpowiedzialności, ? gotowość na duże wyzwania ? doświadczenie w obsłudze firm działających na zasadach biura podróży oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będą dodatkowymi atutami W zamian oferujemy: ? pracę w działającej międzynarodowo polskiej firmie, jednej z najszybciej rozwijających się firm edukacyjnych w Europie, ? pracę w międzynarodowym środowisku, ? możliwość darmowej poprawy języka angielskiego w środowisku native speakerów, ? pracę w innowacyjnej organizacji nastawionej na rozwój i partnerstwo w biznesie, ? stałą pensję (umowę o pracę). Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl i umotywuj dlaczego chciał(a)byś dołączyć do zespołu Angloville i jakie doświadczenie jesteś w stanie do niego wnieść. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Angloville z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?. Informujemy, że Administratorem danych jest Angloville z siedzibą w Kielcach przy ul. Św. Leonarda. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W tytule wiadomości prosimy wpisać ?CV Księgowy?