projektpraca.eu

Analityk Finansowy

INNOWATOR Sp. z o.o.Firma INNOWATOR Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą consultingową specjalizującą się w szeroko pojętym doradztwie dla biznesu. Głównym obszarem naszej działalności jest pozyskiwanie środków z funduszy Unii Europejskiej, a
  • Dodano: 19 września 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: ? Przygotowanie analiz finansowych wg. regulaminów konkursów programów pomocowych ? Przygotowanie analiz i prognoz dla podmiotów gospodarczych, ? Wstępna ocena zdolności kredytowej, ? Uzupełnianie wniosków i załączników oraz dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytów przez naszych Zleceniodawców, ? Współpraca z bankami i instytucjami kredytowymi, ? Akceptacja biznes planów i strategii rozwoju spółki, ? Przygotowywanie raportów kredytowych na podstawie dostarczonych dokumentów finansowych, ? Przygotowywanie raportów ad hoc na potrzeby spółki.

Wymagania

?Wykształcenie wyższe ekonomiczne, ? Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ? udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu kompletnych aplikacji unijnych (analizy finansowe, biznes plany, studia wykonalności), ? umiejętność czytania bilansu, rachunku zysków i strat oraz podatkowej książki przychodów i rozchodów, ? dobra znajomość zasad rachunkowości i finansów, ? bardzo wysoka kultura osobista, ? samodzielność i kreatywność ?umiejętność obsługi arkusza Excel i Word ?umiejętność rozwiązywania problemów, ? zainteresowania z dziedziny finansów, ? podpisanie klauzuli zachowania poufności informacji i dokumentów oraz umowy o zakazie konkurencji Oferujemy: ? Możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego w środowisku profesjonalistów, ? Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub inna forma zaproponowana przez kandydata i zaakceptowana przez zarząd, motywacyjny system wynagradzania), ? Wynagrodzenie obejmuje: świadczenie podstawowe na poziomie wynagrodzenia analityków finansowych w sektorze bankowym w województwie świętokrzyskim oraz premie w wysokości 30% dochodu wypracowanego na transakcjach analityka dla spółki wypłacane w terminie 7 dni od uznania rachunku (premia) ? Przyjazną atmosferę w pracy, ? Dużą samodzielność w zakresie wypełniania obowiązków na stanowisku pracy. ? W okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu poznasz specyfikę pracy swojego zespołu oraz poszczególnych zespołów firmy ? Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami oraz udział w szkoleniach ? Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność. ? W pełni wyposażone stanowisko pracy w Oddziale Finansowo-Prawnym firmy INNOWATOR Sp. z o.o znajdującej się w Kieleckim Parku Technologicznym przy ul. Olszewskiego 6 Budynek Orange. ? Możliwość tworzenia własnego zespołu i planowania własnej kariery na lata 2018- 2022 ? Inne indywidualnie podpisane ustalenia z kandydatem. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie wysłane oferty, niemniej jednak zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty w przypadku otrzymania dużej ilości aplikacji. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z Listem motywacyjnym i aktualnym zdjęciem na adres: biuro@innowator-kielce.pl do dnia 30 września 2017 roku godzina 14:00- aplikacje dostarczone po w/w terminie nie będą rozpatrywane. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INNOWATOR Sp. z o.o. z siedzibą w Chęcinach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.