projektpraca.eu

Komisjonowanie

Vert Job
  • Dodano: 18 września 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Firma Vert Job poszukuje pracowników do pracy na terenie Niemiec ( okolice Frankfurtu nad Men).Praca stała na magazynie .Dział spożywka lub chłodnia.Praca polega na komisjonowaniu czyli kompletacji zamówień. Zapewniamy mieszkanie oraz dojazd do pracy odpłatnie koszt całkowity miesięczny 195 euro ściągane z wyngrodzenia.Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcom na umowie o pracę ( są odprowadzane składki zdrowotne , emerytalno-rentowe , wszystkie świadczenia na niemieckich warunkach). Praca dla mężczyzn w wieku od 18 do 42 lat. Nie wymagamy doświadczenia. Jedyne czego wymagamy to chęci podjęcia stałej pracy oraz niekaralności. Stawka 9,23 euro brutto + premia ( za norme ) + dodatek nocny Jeżeli szukasz pracy stałej skontaktuj się z nami. Proszę o kontakt od poniedzialku do soboty w godzinach do 10 do 18.

Wymagania

chęć do pracy , niekaralność , wiek od 18 do 42 lat