projektpraca.eu

Samodzielny kierowca ładowarek do drewna, Niemcy, Torgau

EuropaJOB
  • Dodano: 18 września 2017
  • Ważna do: 04 października 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Samodzielny kierowca ładowarek do drewna, Niemcy, Torgau Miejsce pracy: ok. Torgau Praca od zaraz Obszar zadań - Plac surowca Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie w wysokości 10,00 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i dodatek w formie premii wynikowej od 160 do 300 euro Praca na 3 zmiany Okres próbny do 3 miesięcy . Po okresie próbnym , możliwość podwyżki i rozwoju zawodowego przy wsparciu finansowym

Wymagania

wykształcenie zawodowe, min. 3 lata pracy ? praca ładowarkami kurs- pozwolenie na prowadzenie ładowarek ? wskazane własne auto na dojazdy do firmy komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego