projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy branża kamieniarska

GB Granites sp. z. o. o.
  • Dodano: 18 września 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się dostawach importowanego granitu na terenie całej Polski. Zajmujemy się tylko i wyłącznie sprzedażą hurtową polegającą na dostawach towarów, produktów i surowców w branży kamieniarskiej. W naszej pracy cenimy skuteczność oraz solidność. Opis stanowiska ? nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z Klientami ? obsługa przyszłych i obecnych Klientów ? tworzenie ofert ? codzienne raportowanie wykonanych działań

Wymagania

Wymagamy ? wykształcenie min. Średnie techniczne ? podstawy j.angielskiego ? mile widziana znajomość rynku w branży kamieniarskiej ? dyspozycyjność ? komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów ? samodzielność w działaniu ? inicjatywa i determinacja w działaniu ? prawo jazdy kat. B Oferujemy ? stała praca ? możliwość rozwoju ? telefon służbowy ? wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa ? praca jednozmianowa 8h dziennie