projektpraca.eu

Sprzedawca

WOJAS
  • Dodano: 16 września 2017
  • Ważna do: 24 września 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: -Obsługa klienta -Realizacja planów sprzedażowych -Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek sklepu Wymagania: -Mile widziane doświadczenie w handlu -Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, -Znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych -Chęć uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności -Pracowitość -Motywacja wewnętrzna

Wymagania

Wymagania: -Mile widziane doświadczenie w handlu -Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, -Znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych -Chęć uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności -Pracowitość -Motywacja wewnętrzna Oferujemy: -Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -Pracę w miłym, zgranym zespole -Elastyczny grafik -Atrakcyjny, gwarantowany co miesiąc plus premiowy system wynagrodzeń -Możliwość rozwoju -Stała praca Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma WOJA S.A. z siedzibą w Nowy Targu, ul. Ludźmierska 29? CV z klauzulą: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA przez WOJAS S.A., 34-400 Nowy Targ ul. Ludźmierska 29 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 r. poz. 922 z zm.)? proszę wysyłać na adres mailowy: Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.