POMOCNIK NA LINI DO PRODUKCJI KLOCKÓW PRASOWYCH, OK.LIPSKA/NIEMCY

EuropaJOB
  • Dodano: 15 września 2017
  • Ważna do: 28 września 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik na linii do produkcji klocków prasowych, Niemcy, ok. Lipska/ Torgau Praca od zaraz Opis stanowiska pracy: Prace na tartaku. Obsługa i naprawy maszyn do produkcji Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Firma załatwia mieszkanie , koszt 180 euro/ miesiąc - wynagrodzenie w wysokości 8,91 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i dodatek w formie premii wynikowej od 160- do 300 euro Praca od poniedziałku do niedzieli na 3 zmiany Czas na wdrożenie do 1 miesiąca.

Wymagania

wykształcenie zawodowe elektryk przemysłowy, min. 3 lata pracy w zawodzie ? obsługa maszyn do produkcji najlepiej do tartaku, stolarni ? wskazane własne auto na dojazdy niemiecki podstawy, aby móc się porozumieć