projektpraca.eu

Marketing

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 września 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

przygotowywanie i wdrażanie projektów marketingowych zgodnie ze strategią firmy, tworzenie prezentacji i materiałów marketingowych, przygotowanie oraz udział w targach, konferencjach i eventach firmowych, wsparcie działań promocyjnych w mediach społecznościowych, realizacja innych, bieżących potrzeb w zakresie marketingu, administracja i zarządzanie stroną internetową firmy, raportowanie wydatków marketingowych, procesowanie i raportowanie reklamacji. Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat, stałe godziny pracy: pon.-pt. w godz. 8-16.00, samodzielną pracę, pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i zaangażowania, możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego ? znajomość MS Office, Corel Draw (mile widziana) redagowaniu tekstów i koordynowaniu wykonania drukowanych materiałów promocyjnych, kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu, zdolność ustalania priorytetów. dyspozycyjność