projektpraca.eu

Technik w dziale rozwoju

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 15 września 2017
  • Ważna do: 12 października 2017

Opis stanowiska pracy

1.Przestrzeganie zadań ustalonych przez lidera projektu 2.Przygotowywanie dokumentacji części testowanych, części maszyn, kalibracja i ustawienie maszyn celem przeprowadzenia testu 3.Potwierdzenie specyfikacji testów zgodnie z wymaganiami klienta oraz nadzorowanie 4.Gromadzenie danych podczas testów oraz po zakończeniu 5.Dokonywanie pomiarów wyrobów testowanych 6.Dbanie o kondycje maszyn 7.Postępowanie zgodnie z wymaganiami BHP, Jakości i Środowiska

Wymagania

Wykształcenie : min Średnie techniczne Umiejętności 1.Umiejętność pracy w zespole 2.Obsługa programów MS Office 3.Umiejętność obsługi maszyn oraz utrzymania maszyn 4.Język angielski w stopniu dobrym w mowie i piśmie Doświadczenie 1.Minimum 1 rok pracy w przemyśle 2.Znajomość systemów: jakości, bezpieczeństwa i środowiska Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2014 roku, poz.1182 z późniejszymi zmianami). Informujemy, że dokumenty aplikacyjne będą przechowywane w siedzibie firmy przez okres 1 roku. Po upływie tego okresu dokumenty aplikacyjne będą niszczone.