projektpraca.eu

Inżynier projektu w dziale rozwoju

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 15 września 2017
  • Ważna do: 12 października 2017

Opis stanowiska pracy

1.Nadzór nad projektami 2.Przeprowadzanie kalkulacji dla wyrobu i części maszyn 3.Przygotowywanie dokumentacji części testowanych, części maszyn, kalibracja i ustawienie maszyn celem przeprowadzenia testu 4.Potwierdzenie specyfikacji testów zgodnie z wymaganiami klienta 5.Projektowanie części maszyn wykorzystywanych do testów 6.Badanie wyrobów po testach, zbieranie danych i przygotowywanie raportu technicznego 7.Przygotowywanie prezentacji technicznych 8.Postępowanie zgodnie z wymaganiami BHP, Jakości i Środowiska

Wymagania

Wykształcenie : Wyższe techniczne - Inżynier Umiejętności 1.Nadzorowanie projektów 2.Umiejętność pracy w zespole 3.Obsługa programów MS Office 4.Umiejętność obsługi systemów CAD (2D &3D) takich jak IDEAS, Catia 5.Język angielski w stopniu dobrym w mowie i piśmie Doświadczenie 1.Minimum 1 rok pracy w przemyśle 2.Znajomość systemów: jakości, bezpieczeństwa i środowiska Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2014 roku, poz.1182 z późniejszymi zmianami). Informujemy, że dokumenty aplikacyjne będą przechowywane w siedzibie firmy przez okres 1 roku. Po upływie tego okresu dokumenty aplikacyjne będą niszczone.