projektpraca.eu

Biuro Obsługi Klienta Handlowiec Specjalista ds Marketingu

GASTRO EXPERT Sp z o o
  • Dodano: 15 września 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Doradca Klienta Biznesowego Zakres obowiązków: ? aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, ? wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług , ? doradztwo w zakresie produktów z zakresu sektora czystości oraz badanie potrzeb klientów , ? budowanie długotrwałych relacji z klientami Firmy, ? kompleksowa obsługa klientów Firmy zgodnie z wewnętrznymi standardami jakości, ? realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych, Wymagania: ? doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego w sektorze czystości, ? bardzo dobra znajomość produktów Firmy, ? wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów ? umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami, ? pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu, ? wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, ? samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy, ? prawo jazdy kat. B, Oferujemy: ? zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ? atrakcyjny system prowizyjny, ? pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się Firmie z zagranicznymi produktami, ? narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań, ? profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,

Wymagania

Prawo jazdy B