Technik masażysta - MAX PRAKTYKI - Bezpłatna Szkoła Medyczna w Jędrzejowie

Pro Civitas
  • Dodano: 14 września 2017
  • Ważna do: 20 września 2017

Opis stanowiska pracy

Medyczna Szkoła Policealna Centrum Edukacji ?Pro Civitas? to: - kształcenie w zawodach potrzebnych na rynku pracy oraz zdobycie UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH, - zajęcia prowadzone przez praktyków w danej dziedzinie, - szansa na zdobycie cennego doświadczenia już w trakcie nauki, umowy partnerskie z najlepszymi ośrodkami medycznymi w zakresie praktyk i staży, - elastyczność i nowoczesność w podejściu do edukacji osób dorosłych, - transparentność w zakresie kosztów nauki ? NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO (pisemna gwarancja bezpłatności), - działanie ? wspieramy aktywność poza szkołą w obszarze eventów dobroczynnych, wolontariatu, akcji społecznych w zakresie poszanowania osób chorych, niepełnosprawnych, starszych. Zdecyduj, czy chcesz za darmo zdobyć zawód państwowy? Czy chcesz zdobywać wiedzę i rozwiązywać problemy w pozytywnej atmosferze? Proponujemy Ci Wyższy Wymiar Edukacji! Dołącz do nas i bądź PRO! Zdobądź zawód: TECHNIK MASAŻYSTA (2 LATA) procivitas.edu.pl/rodzaje-szkol/szkoly-medyczne/technik-masazysta Praca technika masażysty polega na bezpośrednim kontakcie z pacjentami. Technik masażysta to średni personel medyczny, wykonuje masaż w: medycynie, sporcie, kosmetyce i profilaktyce, zgodnie w wymogami wiedzy medycznej, które usprawniają leczenie i rehabilitację chorych, relaksują i odmładzają zdrowych. Masażysta wykonuje zabiegi; ręcznie; za pomocą strumienia wody lub urządzeń mechanicznych. Technik masażysta może pracować jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź świadczyć usługi indywidualnie. Praca ? perspektywy zatrudnienia Technika Masażysty *szpitale, oddziały rehabilitacyjne *zakłady opiekuńczo-lecznicze *przychodnie, *publiczne i niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej *sanatoria, uzdrowiska Szkoła całkowicie bezpłatna: 0 zł - wpisowe 0 zł - czesne 0 zł - legitymacja i indeks 0 zł - zaświadczenia 0 zł - egzaminy i poprawki Żadnych kar za zerwanie umowy, czy niską frekwencję! Zapisz się już dziś: procivitas.edu.pl/rekrutacja lub odwiedź nas: Centrum Edukacji "Pro Civitas? ? Szkoły Policealne w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 48 procivitas.edu.pl facebook.com/szkolaprocivitas

Wymagania

Ukończona Szkoła Średnia