projektpraca.eu

POMOCNIK DO PRODUKCJI PALET, TORGAU/ NIEMCY

EuropaJOB
  • Dodano: 13 września 2017
  • Ważna do: 29 września 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik do produkcji palet, Niemcy, ok. Lipska/ Torgau Praca od zaraz Opis stanowiska pracy: Prace na tartaku. Prace związane z obsługą maszyny ,Link,, i sortowaniem desek Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie w wysokości 8,91 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i- dodatek w formie premii wynikowej od 160 do 300 euro Firma załatwia mieszkanie , koszt 180 euro/ miesiąc Praca w systemie 3-zmianowym ( ilość dni roboczych 21-23 w miesiącu )

Wymagania

wykształcenie zawodowe, min. 3 lata przy pracy fizycznej ? obsługa maszyn do produkcji najlepiej do tartaku, stolarni ? wskazane własne auto na dojazdy niemiecki podstawy, aby móc się porozumieć lub niekoniecznie na miejscu pracuje również dużo Polaków