Akcja Informacyjna- płacimy NAJWIĘCEJ 13 zł/h - BRANŻA MEDYCZNA

Call&More Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 września 2017
  • Ważna do: 23 września 2017

Opis stanowiska pracy

Otwieramy drugą część rekrutacji na Jesień 2017 - poszukujemy osób na stanowisko Konsultant Telefoniczny do realizacji prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnych związanych ze środowiskiem medycznym. Aplikuj już teraz ? ilość miejsc jest ograniczona! Oferujemy: ? stawkę podstawową w wysokości aż 13 PLN za godzinę! ? wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin pracy ? liczne konkursy z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami ?sprawdź naszego FB ? ? stabilne warunki zatrudnienia - składki ZUS ? wolne popołudnia, niedziele i święta kalendarzowe ? szkolenie wprowadzające ? niezbędne narzędzia pracy ? możliwość rozwoju zawodowego i awansu ? pracę w energicznym zespole w kameralnej, miłej atmosferze ? elastyczny grafik ? możliwość pogodzenia pracy z innymi zajęciami i edukacją ? firmową kawę i herbatę w przytulnym otoczeniu ? lokalizację w centrum Kielc

Wymagania

Nasze wymagania: ? umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów ? dobra dykcja ? podstawowa znajomość obsługi komputera ? pozytywne nastawienie do pracy Ważne: Nie wymagamy statusy ucznia/studenta oraz osób z doświadczeniem - My nauczymy Cię wszystkiego :-) Uwierz w siebie i dołącz do naszego zespołu! Skorzystaj z Akcji Otwartej Rekrutacji i napisz lub zadzwoń do nas! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).