projektpraca.eu

Asystent radcy prawnego

Vakker Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 sierpnia 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - prowadzenie spraw odszkodowawczych w postępowaniu polubownym i sądowym, - tworzenie pozwów i pism procesowych, - współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi, - kontakt telefoniczny z Klientami, - kontakt z organami administracji państwowej, - obsługa korespondencji, Oferujemy: - umowę o pracę, - pracę w doświadczonym i młodym zespole, - regularne szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

Wymagania

Wymagania: - studia na kierunku prawo- warunek konieczny, - umiejętność poruszania się w przepisach prawnych z naciskiem na prawo cywilne, - wysoka kultura osobista, - znajomość MS Office, w szczególności Word oraz Excel. Mile widziana osoba z doświadczeniem w pisaniu pozwów i pism procesowych. Stanowisko kierowane również do osób z ustalonym stopniem niepełnosprawności. Interesują nas jedynie osoby z ukierunkowaniem na dłuższy okres zatrudnienia. Stanowisko pracy tworzone w kancelarii w Skarżysku- Kamiennej. CV na adres e-mail