projektpraca.eu

KIEROWCA / MAGAZYNIER

Firma z Kielc
  • Dodano: 22 sierpnia 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

KIEROWCA / MAGAZYNIER Miejsce pracy: KIELCE i okolice Główne obowiązki: -przygotowywanie towarów dla klientów, -rozładowanie, załadowanie i rozwożenie towarów, -przyjmowanie wyrobów do magazynu oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentami, -sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych, -budowanie długoterminowych relacji z klientami Kandydatom oferujemy: -samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole, -możliwość rozwoju zawodowego i awansu, -atrakcyjne wynagrodzenie -prace w pełnym wymiarze czasu pracy Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. praca@best-partner.eu Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Kandydatem jest osoba: -posiadająca prawo jazdy kat. "B" min. 2 lata -z podstawową znajomością komputera, -z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane), -łatwo nawiązująca kontakty, -dobrze zorganizowana, -z podstawową znajomością komputera, -wykształcenie min. średnie