projektpraca.eu

NOWA PROJEKT _LUXMED _Sprawdź !

Pracodawca
  • Dodano: 22 sierpnia 2017
  • Ważna do: 10 września 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału i otwarciem NOWEGO projektu obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Dotychczasowego Klienta Start Projektu już 3 kwietnia ! Zasady współpracy: TEGO NIE OTRZYMASZ W ŻADNYM CALL CENTER W KIELCACH : - STAŁE WYNAGRODZENIE ( 2000 zł) bądź STAWKA GODZINOWA 13 ZŁ + PROWIZJA - Formę wynagrodzenia wybierasz sam - UMOWA O PRACĘ bądź UMOWA ZLECENIE - Formę zatrudnienia wybierasz sam - karty KKM - pracę w Centrum Kielc ( ul. Zagórska ) - współpracę z profesjonalistami od których możesz pozyskać niezbędne doświadczenie !

Wymagania

Ponadto Gwarantujemy : - pracę w biurze, blisko Centrum - sympatyczną atmosferę oraz wsparcie zespołu - dla zainteresowanych KKM Będziesz odpowiedzialny za: - udzielanie Klientom informacji o konkretnej usłudze pojawiającej się na koncie klienta - rozwiązywanie problemów technicznych związanych m.in. z rejestracją/logowaniem, korzystaniem z usług - ustalanie terminu obsługi i opieki technicznej w miejscu zamieszkania klienta Spróbuj swoich szans i prześlij nam swoje CV. Informujemy, że skontaktujemy się w ciągu 24 h z wybranymi kandydatami.