projektpraca.eu

POMOCNIK NA TARTAKU, OK. LIPSKA, NIEMCY

EuropaJOB
  • Dodano: 18 sierpnia 2017
  • Ważna do: 01 września 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik na tartaku/ kierowca wózka widłowego, Niemcy, ok. Lipska Miejsce pracy: ok. Lipska/ ok Leipzig Praca od zaraz Zakres obowiązków : Praca na placu, przy załadunku Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Firma załatwia mieszkanie , koszt 180 euro/ miesiąc - wynagrodzenie w wysokości 8,84euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i dodatek w formie premii wynikowej od 160 do 300 euro Praca od poniedziałku do niedzieli na 3 zmiany ( ilość dni roboczych 21-23 w miesiącu ) Zwrot niemieckiego podatku

Wymagania

wykształcenie zawodowe, min. 3 lata przy pracy fizycznej ? obsługa maszyn do produkcji , najlepiej na tartaku lub stolarni ? wskazane własne auto na dojazdy niemiecki podstawy, aby móc się porozumieć