projektpraca.eu

Opiekunka do Pana, ok. Ratyzbony, Niemcy

EuropaJOB
  • Dodano: 18 sierpnia 2017
  • Ważna do: 24 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy ? Niemcy, okolice Ratyzbony Poszukujemy opiekunki do 81-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Ratyzbony. Podopieczny jest po wylewie i ma lekką demencję. Pan porusza się za pomocą wózka/rollatora. Pan potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych( mycie, pielęgnacja ciała). Kilka razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka. Do dyspozycji własny pokój z łazienką i Internetem. Od zaraz na 2 miesiące!. Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

komunikatywna znajomość niemieckiego i prawo jazdy