projektpraca.eu

Koordynator badań biegłości

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 sierpnia 2017
  • Ważna do: 26 października 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu ?Stworzenie nowatorskiej usługi badań biegłości laboratoriów w zakresie analiz istotnych dla ochrony zdrowia i życia człowieka? w ramach poddziałania 2.5 Świętokrzyskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, współfinasowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko: Koordynator badań biegłości Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o. o., ul. Hauke Bosaka 3 A, 25-214 Kielce Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin Data rozpoczęcia pracy: 1 września 2017 r.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje, które musi posiadać kandydat na ww. stanowisko: wykształcenie wyższe o kierunku chemia, udokumentowana znajomość metrologii, szacowania niepewności pomiaru,metod statystycznych oraz wymogów normy ISO 17043, doświadczenie w zakresie realizacji programów badań biegłości, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ? weryfikowana na podstawie tłumaczenia tekstu technicznego w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów, dobra znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kategorii B. Zakres obowiązków: planowanie i realizacja programów badań biegłości, pozyskiwanie i obsługa klientów, wdrażanie i nadzór systemu zarządzania wg ISO 17043, współpraca z innymi działami, opracowywanie dokumentacji systemowej. Termin i miejsce składania dokumentów: Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające spełnienie wymogów stawianych kandydatowi) należy dostarczyć do siedziby Przedsiębiorstwa Geologicznego Sp. z o.o. w terminie do 25 sierpnia 2017r. osobiście, przesyłką pocztową lub pocztą elektroniczną na adres praca@pgkielce.pl wpisując w tytule wiadomości/na kopercie ?Koordynator?. Rozmowy kwalifikacyjne przewidziane są 29 sierpnia 2017r. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.