projektpraca.eu

Asystent Architekta - PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

MONOPI STUDIO
  • Dodano: 17 sierpnia 2017
  • Ważna do: 24 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Udział w sporządzaniu dokumentacji architektoniczno-budowlanych.

Wymagania

WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe (absolwenci wydziału architektury lub budownictwa). Mile widziani kandydaci z co najmniej rocznym doświadczeniem przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych. OCZEKIWANIA: - kreatywność - odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - zdolność szybkiego uczenia się - znajomość oprogramowania revit, ps - nie umiesz Revita, nie przejmuj się nauczysz się go u nas. CO MOŻESZ ZYSKAĆ: - Pracę w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole - Możliwości rozwoju zawodowego - Kreatywną pracę przy projektach w technologii BIM, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres studio@monopi.pl w tytule maila wpisując ?Rekrutacja - imię i nazwisko?. Rozpatrywane będą wyłącznie oferty zawierające CV oraz portfolio. Szczegóły na stronie www.monopi.pl - rekrutacja.