Inspektor ds. BHP - bezpłatne uprawnienia w Centrum Kształcenia TORUS

Centrum Kształcenia TORUS
  • Dodano: 17 sierpnia 2017
  • Ważna do: 25 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

W każdej firmie liczącej powyżej stu pracowników musi być zatrudniony specjalista odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracy - inspektor BHP. Małe firmy zatrudniają specjalistów BHP na umowy zlecenia. echnik BHP to jeden z najbardziej popularnych kierunków, a osoby z takim wykształceniem są bardzo pożądane na rynku pracy. Na wykładach poznacie m.in. podstawy mechaniki, konstrukcji, budowy maszyn oraz rysunku technicznego, a także wszystkich zagadnień skupionych wokół szeroko rozumianego bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

Zapisy on-line: http://www.szkola-torus.pl/kielce-formularz.html