projektpraca.eu

Autoryzowany Doradca Biznesowy Sieci T-Mobile

SOLEX S.C.
  • Dodano: 11 sierpnia 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż produktów i usług sieci T-Mobile pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów biznesowych negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów doradzanie Klientom w zakresie wyboru usług, telefonów, akcesoriów, Mile widziane: doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku umiejętność budowania własnej bazy Klientów znajomość lokalnego rynku biznesowego znajomość specyfiki pracy z Klientem biznesowym wymierne sukcesy sprzedażowe własny samochód

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem wykształcenie co najmniej średnie umiejętność obsługi komputera (pakiet Office) prawo jazdy kategorii B Oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzenia możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji szkolenia z zakresu produktów, usług oraz technik sprzedażowych