Bezpłatne szkolenia oraz staże (1600,00zł/m-c) Ostatnie dni rekrutacji!

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 10 sierpnia 2017
  • Ważna do: 21 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Fundacja Challenge Europe oraz HDA-CENTRUM SZKOLENIA, DORADZTWA FINANSOWEGO I BIZNESU Hubert Durlik zapraszają do udziału w szkoleniach zawodowych i stażach w ramach projektu ?PRACA-KARIERA-SUKCES? Jesteś osobą niezatrudnioną, powyżej 29 roku życia i mieszkasz na terenie miasta Kielce lub powiatu kieleckiego*? Weź udział w projekcie ?Praca-Kariera-Sukces? Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź zatrudnienie otrzymując wsparcie w postaci: - indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym - poradnictwa zawodowego grupowego - szkoleń zawodowych: prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych + certyfikat VCC, tester oprogramowania z certyfikatem ISTQB, szkolenia otwarte - trzymiesięcznych staży - pośrednictwa pracy W ramach projektu oferujemy: - stypendium szkoleniowe (6,64 zł/h) - stypendium stażowe (1600,00 zł/m-c) - zwrot kosztów dojazdu - materiały szkoleniowe - catering podczas szkolenia - zaświadczenie o ukończeniu szkolenia - opłacony egzamin zewnętrzny * obszar wsparcia obejmuje miasto Kielce oraz następujące gminy powiatu kieleckiego ziemskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Góra, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny. Projekt realizowany w okresie od 01.07.2017 r. do 30.04.2018 r. Wartość projektu: 969 552,10 zł Wkład Funduszy Europejskich: 921 074,49 zł Projekt ?Praca-Kariera-Sukces? realizowany jest przez Fundację Challenge Europe w partnerstwie z HDA-CENTRUM SZKOLENIA, DORADZTWA FINANSOWEGO I BIZNESU Hubert Durlik w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 10 ?Otwarty rynek pracy?, Działanie 10.02 ?Działania na rzecz podniesienia aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia?, Poddziałanie 10.02.02 ?Wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia pozostających bez zatrudnienia - ZIT?.

Wymagania

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące wsparcia oferowanego w ramach projektu i spełniających poniższe kryteria: - w wieku powyżej 29 roku życia - mieszkające na terenie Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego* - bierne zawodowo, bezrobotne lub długotrwale bezrobotne W tym w szczególności osoby: - powyżej 50 roku życia, - o niskich kwalifikacjach, - niepełnosprawne, - długotrwale bezrobotne.