Konsultant ds. Obsługi Klienta w Departamencie Obsługi Klienta

  • Dodano: 10 sierpnia 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

Zadania: Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów sieci Plus Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez Polkomtel Sp. z o.o. Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych

Wymagania

Oferujemy: Kompleksowe szkolenie wstępne Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny Dobre i przyjazne warunki pracy Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży Praca w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku Nasze oczekiwania: Wykształcenie min. średnie Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office Komunikatywność Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów Motywacja do pracy Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, wyślij CV na adres: praca@bpocenter.pl Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.