projektpraca.eu

ASYSTENT OBSŁUGI BIURA - Osoba z orzeczeniem

Call&More Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 sierpnia 2017
  • Ważna do: 25 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta obsługi biura będzie pracować stacjonarnie w siedzibie firmy ( przy ul. Zagórskiej w Kielcach). Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: obsługa bieżących spraw biurowych, telefoniczna obsługa klientów oraz inne prace zlecone. Oferujemy: ? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełny bądź niepełny wymiar pracy) ? Prywatną opiekę LUX MED ? Pracę na samodzielnym stanowisku ? Możliwości rozwoju ? Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

Oczekujemy: ? Orzeczenie o niepełnosprawności ? Umiejętności pracy w zespole ? Dobrej organizacji pracy Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883).