projektpraca.eu

Pracownik do Biura Obsługi Klienta

BPO Center Group Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 sierpnia 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która pilnie poszukuje osób ambitnych oraz zdeterminowanych z talentem do sprzedaży.Osoba przyjęta na stanowisko będzie pełnić funkcję: - Doradca klienta Opis stanowiska: - Codzienny kontakt z klientem- Praca biurowa - Aktywne przedstawianie produktów firmy - 6 godzinowy czas pracy od poniedziałku do piątku - Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste- Możliwość realizowania osobistej ścieżki kariery - Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole Proces rekrutacji odbywa się w trzech etapach: 1. Selekcja odpowiednich CV, 2. Rozmowa telefoniczna wstępna, 3. Rozmowa z przyszłym przełożonym oraz działem HR Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami oraz informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Wymagania

- Min. średnie wykształcenie - Znajomość obsługi komputera - Komunikatywność - Umiejętność motywacji zewnętrznej - Biegła znajomość języka polskiego