projektpraca.eu

Księgowa

TRANSDAR
  • Dodano: 07 sierpnia 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa poszukuje księgowej. Obowiązki: Prowadzenie pełnej księgowości firmy Sporządzenie deklaracji podatkowych, ZUS i GUS Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy Prowadzenie spraw administracyjnych spółki

Wymagania

Doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku min. 3 lat Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość lub finanse Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych Skrupulatność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań Dobra obsług programu MS Excel oraz obsługa programów księgowych Podstawowej znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego Samodzielność Dobra organizacja pracy Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę Możliwość podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach dobranych do indywidualnych potrzeb. Oferty prosimy składać mailowo. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.