projektpraca.eu

Projektant z uprawnieniami w branży elektrycznej

PCTI
  • Dodano: 02 sierpnia 2017
  • Ważna do: 20 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma poszukuje nowej osoby do zespołu Opis stanowiska: ? Tworzenie i rozwój oferty produktowej ? Współpraca z biurami projektowymi w zakresie wykonywania projektów i opracowań technicznych ? Znajomość aktualnych regulacji z zakresu OZE, w tym w szczególności PV Wymagania: ? Wykształcenie wyższe techniczne ?Znajomość branży w obszarze instalacji OZE ?Wiedza techniczna i instalacyjna z obszaru systemów fotowoltaicznych Doświadczenie w zakresie projektowania systemów ? Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań ? Mile widziane uprawnienia elektryczne i projektowe ? Predyspozycje do przekazywania wiedzy

Wymagania

Oferujemy: -Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia -Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych -Dużą swobodę działania -Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.