projektpraca.eu

Agent- Specjalista ds. odszkodowań

BIURO
  • Dodano: 02 sierpnia 2017
  • Ważna do: 20 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: * pozyskiwanie i obsługa osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, błędach medycznych i wypadkach w rolnictwie *budowanie i rozwijanie sieci przedstawicieli Oczekujemy: - min. średnie wykształcenie - pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki - trochę pozytywnego myślenia - komunikatywności lub twardej chęci zmiany/przełamania - prawa jazdy kat B - chęci osiągnięcia czegoś w życiu/ambicji - trochę cierpliwości - sukces nie przychodzi nigdy po pierwszej próbie - wytrwałości

Wymagania

Oferujemy: - pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego - szkolenie startowe z zakresu, gdzie i jak pozyskiwać klientów - bieżące konsultacje spraw potencjalnych klientów - wspólny wyjazd do pierwszych klientów - wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity - elastyczny czas pracy - satysfakcję z pracy - nie wymagamy działalności gospodarczej - jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy - bogaty system motywacyjny (auta, premie,karnety na siłownię) Wymagana jest aplikacja ze zdjęciem.