projektpraca.eu

cieśla-zbrojarz-betoniarz - bezpłatne zakwaterowanie

Persona Direktservice
  • Dodano: 02 sierpnia 2017
  • Ważna do: 30 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko: Cieśla-Zbrojarz-Betoniarz ? bezpłatne zakwaterowanie (Miejsce pracy: okolice Drezna ) Obowiązki: - wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach, - wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych ? prefabrykatów, - montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych, - betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny, - obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania

Wymagania - umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Oferujemy - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288; 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00) Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."