projektpraca.eu

Doradca Klienta

Market Budowlany Obi Kielce
  • Dodano: 01 sierpnia 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

Wymagania

Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI: Dział Ogród (rośliny zewnętrzne i wewnętrzne, maszyny i narzędzia ogrodowe, meble ogrodowe, systemy nawadniania, budowa ogrodu, ogrodzenia) Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność Inicjatywa i zaangażowanie w pracę Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta Umiejętność pracy zespołowej Podstawowa umiejętność obsługi komputera Oferujemy :Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego Szkolenia rozwojowe z asortymentu i technik sprzedaży Osobom z potencjałem ? możliwość rozwoju i awansu Pakiet socjalny, opieka medyczna