projektpraca.eu

POMOCNIK LAKIERNIKA

Firma Kh-Kipper Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 sierpnia 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem posiadającą duże doświadczenia w lakiernictwie przemysłowym. Zajmujemy się produkcją własnej konstrukcji zabudów na samochody ciężarowe oraz różnego rodzaju przyczep i naczep. W związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukujemy osób na stanowisko: POMOCNIK LAKIERNIKA Miejsce pracy: Kajetanów 130 , 26-050 ZAGNAŃSK k/Kielc Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: -Przygotowanie produktów po śrutowaniu do lakierowania -wykonywanie poprawek i zaprawek lakierniczych produktów po kontroli KJ -dokumentowanie wykonanych prac zapisami wymaganymi w tym zakresie Zapewniamy: -stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat -ciepłe posiłki regeneracyjne na nasz koszt w okresie zimowym oraz dofinansowanie do posiłków w okresie letnim -rozbudowany pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w zawodzie lakiernika i zdecydowanych na rozwój swoich kwalifikacji w tym kierunku. Pracujemy przy użyciu najnowszych technologii w dziedzinie lakiernictwa obecnie dostępnych w tej branży. Decydując się na pracę w naszej firmie uzyskujesz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji , zapewniamy Cię także że Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiągnięć zawodowych. Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres (robert.komorowski@kh-kipper.pl) , zbigniew.kotwica@kh-kipper.pl w temacie wiadomości: ?Praca lakiernik?. W sprawie ewentualnych pytań prosimy o kontakt pod nr telefonów : 512 391 987, 516 048 035. Informujemy że po wstępnej weryfikacji przesłanych zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Nasze oczekiwania to: -podstawowe umiejętności z zakresu prac lakierniczych oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji -dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac -gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym