projektpraca.eu

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Firma Kh-Kipper Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 sierpnia 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku automotive, zajmujemy się produkcją własnej konstrukcji zabudów na samochody ciężarowe oraz różnego rodzaju przyczep i naczep. W związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukujemy osób na stanowisko: MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Miejsce pracy: Kajetanów 130 k. Zagnańska Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: -montaż konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej -samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną -przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO Zapewniamy: -stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat -pokrycie całości kosztów posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym i dofinansowanie do posiłków w okresie letnim -rozbudowany pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin Poszukujemy ludzi ambitnych, chętnych do podejmowania wyzwań i pracy przy nowych projektach. Zapewniamy pracę w dynamicznej firmie w której masz szansę doskonalenia i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiągnięć zawodowych. UWAGA: Zatrudnimy osoby również na przyuczenie i w okresie wakacyjnym! Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres Tomasz.Mista@kh-kipper.pl lub Miroslaw.kozka@kh-kipper.pl o temacie wiadomości: Monter-spawalnia, w sprawie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonów : 500 261 905, 508 484 534.

Wymagania

Nasze oczekiwania to: -Znajomość rysunku technicznego warsztatowego -Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki -Umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych -Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem